درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی هنر معامله گری (گدری)
نام مجموعه جوانیست که با هدف توسعه مهارت های معامله گری و تحلیگری بازارهای مالی بین المللی تاسیس شده است.
این آکادمی با تیم تحقیقی و تریدر های قوی و به روز که دارد ، دوره های آموزشی کاربردی و هوشمند را برای معامله گری در بازارهای مالی تهیه و به علاقه مندان این حوزه ارائه میکند، تا مهارت معامله گری بازارهای مالی جهانی را به صورت حرفه ای ، پولساز و موثر گسترش دهد.
تا افراد توانمدی برای بدست اوردن سود های قابل توجه در حوزه معامله گری بسازد، افرادی که در دنیای معامله گری حرفه ای ارزهای دیجیتال و فارکس حرفی برای گفتن داشته باشند.
در همین راستا آکادمی هنر معامله گری تا کنون تعداد زیادی معامله گر حرفه ای به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش داده
ما در این راه، هدفمند و مسمم با آموزش های اصولی و کاربردی در کنار هنرجویانمان تا رسیدن به نتیجه مطلوب ایستاده ایم

آزادی مالی بدون مرز با آموزش اصولی بازارهای مالی جهانی

مجموعه هنر معامله گری ، هنرجوهای خودرا تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی خواهد کرد. به عبارت دیگر ما معتقیدم اگرچه هر فردی میتواند وارد این بازارها شود ، اما به دلیل نداشتن دانش اصولی و کافی در این بازارها، دسترسی به بهترین موقعیت درآمدی مناسب افراد ، کمی پیچیده و مشکل است.
ما در آکادمی هنر معامله گری تلاش داریم تا با پیوند زدن آموزش های اصولی و کاربردی به بازارهای مالی جهانی ، این معضل همیشگی را حل کنیم.
نقطه قوت ما آزمون های تخصصی در پایان هر درس و دوره های آموزش آکادمی است ، که راهی است برای ساختن درآمد مناسب تا هنرجوهای ما بتوانند هم خودشان موقعیت های بهتری شناسایی کنند هم آکادمی هنر معامله گری بتواند آن ها را برای پلتفرم های مجموعه و پلت فرم های استعدادیابی با سطح بالاتر وصل کند.

نظرات برخی از هنرجوها

هنرجوهای اراده آهنین آکادمی